Harmony Üres fém doboz
| Termék rendeltetési helye | Ø 22 mm-es vezérlő és jelzőegységekhez |
| A vízszintes sorok száma | 5 |
| Termék vagy alkatrész típusa | diffúzor |
| Kábelbemenet | kábelcsatorna |
| Anyag | öntött alumínium házas |
| Nettó súly | 0.830 kg |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály megfelel IEC 60536 |
| CAD teljes szélesség | 85 mm |
| CAD teljes mélység | 77 mm |
| IK védettségi szint | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XAPS |
| Tokozat alapszíne | szürke (RAL 7035) |
| Függőleges sorok száma | 1 |
| CAD teljes magasság | 310 mm |
| Vezérlőállomás típusa | fém |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Menet típusa | 3/4 NPT |
| Fedél színe | szürke (RAL 7035) |
| Kivágások száma | 5 kivágás |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Kivágási méretek | Ø 22 mm |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Kompatibilitási kód | XAPG |
| Ellenállás vegyszerekkel szemben | special treatment can be obtained on request |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Készülék rövid neve | XAPG |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×