Schneider Harmony sárga köralakú felirati tábla, Ø90, ZB5AS84W** vészleállítóhoz, logóval, felirat nélkül ZBY8L140
Bruttó 1 876 Ft
ZBY8L140
Harmony sárga köralakú felirati tábla, Ø90, ZB5AS84W** vészleállítóhoz, logóval, felirat nélkül
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric ZBY8L140 cikkszámú Harmony felirati tábla egy sárga színű, köralakú, Ø90 mm-es jelzéstartó, amelyet a ZB5AS84W** típusú vészleállítóhoz terveztek. A címkén vészleállító logó található, de felirat nélkül érkezik, így egyedi feliratozásra alkalmas. Műanyagból készült, nettó súlya 0,005 kg. A minimális rendelési mennyiség 10 darab. Kompatibilis a Harmony XB4R és XB5R termékcsaláddal. Megfelel az IEC 60204-2 és EN/ISO 13850: 2006 szabványoknak. Nagyobb méretű felületet biztosít egyedi feliratok és a vészleállító logó együttes elhelyezésére a ZB5AS84W** vészleállítón.
| Termékválaszték | Harmony XB4R |
| Szabványok | IEC 60204-2 |
| Fő csoport | E-stop |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | jelölési tartozék |
| Jelölés | fekete jelöletlen mellett sárga háttér |
| Termék vagy alkatrész típusa | jelzéstartó |
| Customizable | 0 |
| Anyag | műanyag |
| Nettó súly | 0.005 kg |
| Minimális rendelési mennyiég | 10 |
| Címkeméretek | Ø 90 mm |
| Szigetelő sapka | nem |
| Termék kompatibilitása | ZB5AS84W |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | felirat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×