Harmony Nyomógomb tokozat, üres
| Termék rendeltetési helye | Ø 22 mm-es vezérlő és jelzőegységekhez |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XAPS |
| Tokozat alapszíne | kék |
| Függőleges sorok száma | 4 |
| Kábelbemenet | 2 furat vakdugóval tömszelence számára, szorító kapacitás: 12-12 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | üres vezérlőállomás ajtópánttal |
| Termék homloklap mérete | 150 x 150 mm |
| Anyag | alumínium ötvözet |
| Nettó súly | 0.96 kg |
| IP védettségi szint | IP54 megfelel MSZ EN 60529 |
| Fedél színe | kék |
| Kivágások száma | 8 kivágás |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Termék szerelése | süllyesztett |
| Kompatibilitási kód | XB2SL |
| Használható mélység | 78 mm |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály megfelel IEC 60536 |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Készülék rövid neve | XB4 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×