Schneider Harmony műanyag vészleállító nyomógomb fej,Ø22mm Ø60mm gombafejű, 455 kulccsal kioldó, piros - ZB5AS964
Bruttó 11 465 Ft
ZB5AS964
Harmony műanyag vészleállító nyomógomb fej, Ø22mm Ø60mm gombafejű, 455 kulccsal kioldó, piros
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric Harmony műanyag vészleállító nyomógomb fej Ø22mm Ø60mm gombafejű 455 kulccsal kioldó piros
| Terméktanúsítványok | UL listed |
| IK védettségi fok | IK03 megfelel IEC 50102 |
| Termék rendeltetési helye | vészleállító nyomógomb |
| Újrabeállítás | kulccsal kioldó |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -40-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XB5R |
| Fő csoport | E-stop |
| Szabványok | EN/ISO 13850: 2006 |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Elektromos felpítés kódja | C7 esetén <4 érintkezők segítségévelegyszeres blokkok in mellső szerelésű |
| Kezelő típusa | kioldás és mechanikus reteszelés |
| Ütésállóság | 35 gn (időtartam = 18 ms) esetén halogén fény megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | világító választókapcsoló fej |
| Jelzőegység fej | kerek |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f= 2-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Customizable | 0 |
| Nettó súly | 0.092 kg |
| CAD teljes magasság | 60 mm |
| IP védettségi szint | IP669 megfelel MSZ EN 60529 |
| Fej típusa | szabványos |
| Készülék bemutatása | alapelem |
| Ellenállás nagy nyomású mosóval szemben | 7000000 Pa -55 °C, távolság: 0,1 m |
| Kulcs kihúzási helyzete | közép |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Védősapka/kezelő vagy lencse színe | piros |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 60536 |
| Külső tokozat anyaga | sötétszürke műanyag |
| NEMA védettségi szint | NEMA 13 |
| Kezelőprofil | vörös Ø 60 gombafejű, jelöletlen |
| Mechanikai tartósság | 300000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | ZB5 |
| Jelzés | jelöletlen |
| Szigetelő sapka | nem |
| Állomás neve | XALD 1 furat |
| CAD teljes szélesség | 60 mm |
| CAD teljes mélység | 79 mm |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Készülék rövid neve | ZB5F |
| Termékcsoport | vészleállító kioldókulcs |
| Zár típusa | key 455 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×