Schneider Harmony műanyag kulcsos nyomógomb fej, Ø22, 4A185 kulcs, nyugalmi pozícióban kivehető és zárható ZB5AFDC
Bruttó 10 354 Ft
ZB5AFDC
Harmony műanyag kulcsos nyomógomb fej, Ø22, 4A185 kulcs, nyugalmi pozícióban kivehető és zárható
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony műanyag kulcsos nyomógomb fej, Ø22, 4A185 kulcs, nyugalmi pozícióban kivehető és zárható
| Terméktanúsítványok | GOST |
| IK védettségi fok | IK03 megfelel IEC 50102 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XB5R |
| Szabványok | IEC 60947-6-1 |
| Fő csoport | választókapcsoló |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Elektromos felpítés kódja | C12 esetén <6 érintkezők segítségévelegyszeres blokkok in mellső szerelésű |
| Kezelő típusa | forgatásra kioldó |
| Ütésállóság | 35 gn (időtartam = 18 ms) esetén halogén fény megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | fej |
| Jelzőegység fej | kerek |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f= 2-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Customizable | 0 |
| Nettó súly | 0.05 kg |
| CAD teljes magasság | 29 mm |
| IP védettségi szint | IP669 megfelel MSZ EN 60529 |
| Fej típusa | szabványos |
| Ellenállás nagy nyomású mosóval szemben | 7000000 Pa -55 °C, távolság: 0,1 m |
| Kulcs kihúzási helyzete | nyugalmi helyzet |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Védősapka/kezelő vagy lencse színe | fekete |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Külső tokozat anyaga | sötétszürke műanyag |
| NEMA védettségi szint | NEMA 13 |
| Kezelőprofil | kulcsos kapcsoló |
| Mechanikai tartósság | 500000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | ZB5 |
| Reteszelési helyzet | nyugalmi helyzet |
| Szigetelő sapka | nem |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel IEC 60536 |
| Állomás neve | XALD 1...5 furat |
| CAD teljes szélesség | 29 mm |
| CAD teljes mélység | 62 mm |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Készülék rövid neve | ZB5F |
| Termékcsoport | billentyűvel működtetett nyomógomb |
| Zár típusa | Dom 4A185 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×