Harmony komplett műanyag USB csatlakozó, Ø22, USB3.0 aljzat A-A
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| Szabványok | UTE 93-265 |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Vastagság | 6-6 mm jelismétlő nélkül |
| Ütésállóság | 35 gn 11 ms 3 lökés minden irányban X, Y és Z |
| Termék vagy alkatrész típusa | panelre szerelhető USB port |
| Rezgési ellenállás | 5,5 gn16 ms |
| Nettó súly | 0.0169 kg |
| Integrált csatlakozás típusa | USB 3.0 type A |
| Külső tokozat anyaga | műanyag |
| Minimális párosítás | 1500 ciklus |
| Szélesség | 28 mm |
| Mélység | 44 mm |
| Magasság | 28 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -40-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XB5R |
| Rögzítőperem anyaga | műanyag |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Meghúzási nyomaték | 1.5 N.m |
| IP védettségi szint | elülső borítás: IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Készülék rövid neve | XB5R |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×