Schneider Harmony kiegészítő, RUM univerzális relé Időzítő modul, multifunkciós, 24-240VAC/DC RUW101MW
Bruttó 22 693 Ft
RUW101MW
Harmony kiegészítő, RUM univerzális relé Időzítő modul, multifunkciós, 24-240VAC/DC
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony kiegészítő, RUM univerzális relé Időzítő modul, multifunkciós, 24-240VAC/DC
| Vezérlőkör feszültség | 24...240 V automatikus kalibráció |
| Termék vagy alkatrész típusa | többfunkciós időzítőmodul |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Termékcsalád kompatibilitása | Harmony 9001K |
| Modul típusa | időzítő modul |
| Termékválaszték | Harmony Electromechanical Relays |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | vezérlő tartozékok |
| Termék rendeltetési helye | RPZ relay |
| Relé típusa | időrelé sokfunkciós |
| Termékkompatibilitás | aljzat RPZ (3 C/O) |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×