Harmony kiegészítő, hálózati RC védőmodul, RXG-RSB relékhez, 110…240VAC
| Vezérlőkör feszültség | 110...240 V AC |
| Termékválaszték | Harmony Electromechanical Relays |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | RC kör |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | védelmi kiegészítők |
| Termék vagy alkatrész típusa | védelelmi készülék |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Termék rendeltetési helye | RSL relay |
| Minimális rendelési mennyiég | 10 |
| Termékkompatibilitás | aljzat RSZE05P (1 kapcsolási ciklus) |
| [Uc] vezérlőáramkör feszültsége | 110...240 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×