Schneider Harmony kiegészítő, csatlakozó vezeték 2 érintkezős csatlakozó / szabad végű vezeték, nyomógomb bekötéshez, 0,5m APE1C2150
Bruttó 4 176 Ft
APE1C2150
Harmony kiegészítő, csatlakozó vezeték 2 érintkezős csatlakozó / szabad végű vezeték, nyomógomb bekötéshez, 0,5m
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric APE1C2150 – Harmony kiegészítő, csatlakozó vezeték 2 érintkezős csatlakozó / szabad végű vezeték, nyomógomb bekötéshez, 0,5m. Ez a 0,5 méter hosszú csatlakozó vezeték egy 2 érintkezős csatlakozóval és egy szabad végű vezetékkel rendelkezik, amely megkönnyíti a nyomógombok gyors és egyszerű bekötését. Kiválóan alkalmas vezérlőpanelekhez, ipari gépekhez és automatizált rendszerekhez, ahol megbízható és stabil elektromos csatlakozásra van szükség. Rugalmasságának köszönhetően könnyen szerelhető és biztosítja a megbízható érintkezést az ipari környezetekben.
| Csatlakozások - bekötési pontok | rugós bekötésű csatlakozók |
| Tüskék száma | 2 tű |
| Csatlakozási távolság | 5.08 mm |
| Termékválaszték | Tego Power |
| Kábelhossz | 500 mm |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozékok |
| Nettó súly | 0.12 kg |
| Minimális rendelési mennyiég | 8 |
| Kábel keresztmetszete | 0.75-0.75 mm² |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | csatlakozókábel |
| Csatlakozók száma | 1 |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | Ø 22 mm vezérlő- és jelzőegységek |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×