A Schneider Electric K63C003HP cikkszámú Harmony K komplett bütykös kapcsolója egy 63 A névleges áramerősségű, 3 pólusú eszköz, amely 90°-os kapcsolási szöggel rendelkezik, és be-ki kapcsolóként funkcionál. Ez a kapcsoló ideális választás olyan ipari alkalmazásokhoz, ahol nagy áramerősségű áramkörök megbízható és precíz vezérlésére van szükség. Az IP65 védettségi szint garantálja a por és víz elleni védelmet, biztosítva a zavartalan működést még kihívást jelentő környezetekben is. A kapcsoló 690 V-os névleges szigetelési feszültséggel bír, megfelelve az IEC 60947-3 szabvány előírásainak, így biztosítva a magas szintű elektromos biztonságot. A 90°-os kapcsolási szög és a 3 pólusú kialakítás révén ez az eszköz hatékony és megbízható megoldást kínál különböző ipari vezérlési feladatokhoz. Az eszköz pozitív nyitási érintkezőkkel rendelkezik, és rögzített csavaros sorkapocs rugalmas, szorító csatlakozással van ellátva, ami tovább növeli a telepítés rugalmasságát és a működtetés megbízhatóságát.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Rövidzárlat-védelem | 80 A betét biztosíték izolátor, típus gG |
| Termékválaszték | Harmony Modular iPC |
| Rögzítési mód | 4 furat |
| Jelmagyarázat bemutatása | van fémes jelmagyarázat, OFF-ON fekete jelzés |
| IP védettségi szint | IP40 conforming to MSZ EN 60529 |
| Termék vagy alkatrész típusa | komplett ellenőrzőállomás |
| Termékbizonyítvány | cULus 508 120 V 3 LE kétfázisú |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 63 A |
| Cam kapcsoló funkciók | kapcsoló |
| Komponens neve | K63 |
| Nettó súly | 0.345 kg |
| Uimp névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV megfelel EN 954 |
| Kezelő típusa | fekete kezelőkar |
| CAD teljes magasság | 64 mm |
| Szabványok | IEC 60947-3 |
| Kapcsolási szög | 90 ° |
| Villamos csatlakozás | rögzített csavaros sorkapocs rugalmas, szorító kapacitás: 2 x 10 mm² + 2 x 16 mm² |
| Kapcsolási helyzetek | jobb: 0° - 90° |
| Rövidzárlati áram | 10000 A |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V (szennyezési fok 3) megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Pozitív nyitás | van |
| Meghúzási nyomaték | 2.5 N.m |
| Érintkezők működése | lassan bontó |
| Kamerakapcsoló-fej típus | előlappal 64 x 64 mm |
| Termék szerelése | mellső szerelésű |
| Mechanikai tartósság | 300000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | K63C |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel IEC 60536 |
| Forgatófogantyús lakat | nélkül |
| Kapcsolási kapacitás mA-ban | 20000 mA DC elkülönítetlen -140 V 3 érintkező(k) esetén indukciós terhelés (T = 50 ms) |
| Visszatérés | nincs |
| CAD teljes szélesség | 64 mm |
| CAD teljes mélység | 111 mm |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Kikapcsolt helyzet | Off állással |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×