A Schneider Electric K150B001UP Harmony K komplett bütykös kapcsoló, 150A névleges áramerősséggel, 1P, 60° elforgatási szöggel és be-ki kapcsoló funkcióval. Ez a kapcsoló ideális megoldás azok számára, akik egy egyszerű, mégis erőteljes kapcsolási megoldást keresnek egypólusú alkalmazásokhoz. A 150A névleges áramerősség lehetővé teszi a nagy teljesítményű rendszerek biztonságos vezérlését, miközben a be-ki kapcsoló funkció gyors és könnyű működtetést biztosít. Az ISM150B001UP kapcsoló tökéletes választás ipari környezetekben, ahol a biztonságos és hatékony áramkörkapcsolás kulcsfontosságú. A 60°-os elforgatási szög és az egyszerű telepíthetőség gyors és kényelmes használatot biztosít, garantálva a hosszú távú megbízhatóságot.
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-55 °C |
| Rövidzárlat-védelem | 200 A betét biztosíték izolátor, típus gG |
| Termékválaszték | Harmony Modular iPC |
| Rögzítési mód | 4 furat |
| Jelmagyarázat bemutatása | van fémes jelmagyarázat, 1 - 0 - 2 fekete jelzés |
| IP védettségi szint | IP40 conforming to MSZ EN 60529 |
| Termék vagy alkatrész típusa | komplett ellenőrzőállomás |
| Termékbizonyítvány | cULus 508 240 V 15 LE kétfázisú |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 150 A |
| Cam kapcsoló funkciók | átváltó kapcsoló |
| Komponens neve | K150 |
| Nettó súly | 0.79 kg |
| Uimp névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV megfelel EN 954 |
| Kezelő típusa | kezelőkar |
| Szerelési hely | mellső |
| Szabványok | IEC 60947-3 |
| Kapcsolási szög | 60 ° |
| Villamos csatlakozás | rögzített csavaros sorkapocs rugalmas, szorító kapacitás: 1 x 6...1 x 35 mm² |
| Kapcsolási helyzetek | jobb: 0° - 60° |
| Rövidzárlati áram | 25000 A |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V (szennyezési fok 3) megfelel IEC 60947-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 60536 |
| Pozitív nyitás | van |
| Meghúzási nyomaték | 2.5 N.m |
| Érintkezők működése | lassan bontó |
| Kamerakapcsoló-fej típus | előlappal 88 x 88 mm |
| Mechanikai tartósság | 300000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 1P |
| Kompatibilitási kód | K15 |
| Forgatófogantyús lakat | nélkül |
| Kapcsolási kapacitás mA-ban | 150000 mA DC elkülönítetlen -140 V 3 érintkező(k) esetén rezisztív terhelés (T = 1 ms) |
| Visszatérés | nincs |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Kikapcsolt helyzet | Off állással |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×