Harmony foglalat, RPM2*** teljesítményreléhez, 2CO, vegyes elrendezésű, csavaros
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Csatlakozások - bekötési pontok | csavaros csatlakozás |
| Meghúzási nyomaték | < 1 N.m esetén M3,5 |
| Szabványok | IEC 61995-1 |
| Termék vagy alkatrész típusa | aljzat |
| Nettó súly | 0.054 kg |
| Érintkezők típusa és összetétele | 2 C/O |
| Dielektromos szilárdság | 2500 V |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Szélesség | 30 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Ue névleges üzemi feszültség | < 250 V |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -40-55 °C |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 16 A |
| Termékválaszték | Harmony Electromechanical Relays |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Tű alakja | sík |
| Csatlakozás típusa | - csavaros csatlakozás, rugalmas kábel kábelvéggel 1 x 0.5...1 x 3.3 mm² / AWG 20...AWG 16 |
| Jelölés | CE |
| Érintkező elrendezés | vegyes |
| Rögzítési mód | csavarral (panel 2 csavar, átmérő: 4 mm) |
| IP védettségi fok | IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Minimális rendelési mennyiég | 10 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-85 °C |
| Termékkompatibilitás | dugaszolható relé RPZ mellett 2 C/O érintkező |
| Kompatibilitási kód | RPZ |
| Készülék rövid neve | RPZ |
| Termékcsoport | RPM_2_C/O_SC_TER_MIX_FLAT |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×