Schneider Harmony fém vészleállító nyomógomb fej, Ø22, Ø30 gombafejű, 455 kulccsal kioldó, piros ZB4BS934
Bruttó 13 790 Ft
ZB4BS934
Harmony fém vészleállító nyomógomb fej, Ø22, Ø30 gombafejű, 455 kulccsal kioldó, piros
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony fém vészleállító nyomógomb fej, Ø22, Ø30 gombafejű, 455 kulccsal kioldó, piros
| Terméktanúsítványok | LROS (függőben) |
| Szabványok | UL 508-CM |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Ütésállóság | 35 gn (időtartam = 18 ms) esetén halogén fény megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | jelzőlámpa fej |
| Jelzőegység fej | kerek |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f= 2-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 0.094 kg |
| Ellenállás nagy nyomású mosóval szemben | 7000000 Pa -55 °C, távolság: 0,1 m |
| Védősapka/kezelő vagy lencse színe | piros |
| Külső tokozat anyaga | króm bevont fém |
| NEMA védettségi szint | NEMA 13 |
| Kezelőprofil | vörös Ø 30 gombafejű, jelöletlen |
| Jelzés | jelöletlen |
| Szigetelő sapka | nem |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály megfelel IEC 61156-5 |
| CAD teljes szélesség | 30 mm |
| CAD teljes mélység | 79 mm |
| Zár típusa | key 455 |
| IK védettségi fok | IK03 megfelel IEC 50102 |
| Újrabeállítás | kulccsal kioldó |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -40-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XB4R |
| Fő csoport | E-stop |
| Elektromos felpítés kódja | C7 esetén <4 érintkezők segítségévelegyszeres blokkok in mellső szerelésű |
| Kezelő típusa | kioldás és mechanikus reteszelés |
| Customizable | 0 |
| CAD teljes magasság | 30 mm |
| IP védettségi szint | IP669 megfelel MSZ EN 60529 |
| Fej típusa | szabványos |
| Készülék bemutatása | alapelem |
| Kulcs kihúzási helyzete | közép |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Mechanikai tartósság | 300000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | ZB4 |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Készülék rövid neve | ZB4F |
| Termékcsoport | vészleállító kioldókulcs |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×