Schneider Harmony fém kettősfejű nyomógomb fej, Ø22mm, visszatérő, tető nélkül, piros kiemelkedő STOP gomb - ZB4BA791
Bruttó 5 587 Ft
ZB4BA791
Harmony fém kettősfejű nyomógomb fej, Ø22mm, visszatérő, tető nélkül, piros kiemelkedő STOP gomb
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric Harmony fém kettősfejű nyomógomb fej Ø22mm visszatérő tető nélkül piros kiemelkedő STOP gomb
| Terméktanúsítványok | UL listed |
| Szabványok | IEC 60947-5-5 |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Ütésállóság | 35 gn (időtartam = 18 ms) esetén halogén fény megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | világító nyomógomb fej |
| Jelzőegység fej | téglalap alakú |
| Rezgési ellenállás | 5 Gn konstans gyorsulás (f= 2-500 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Jelzések színe | fekete jelzés fehér védőkupakok esetén |
| Nettó súly | 0.056 kg |
| Kezelő profilja | 2 süllyesztett - 1 központi kiálló STOP nyomógomb |
| Ellenállás nagy nyomású mosóval szemben | 7000000 Pa -55 °C, távolság: 0,1 m |
| Védősapka/kezelő vagy lencse színe | piros |
| Külső tokozat anyaga | króm bevont fém |
| NEMA védettségi szint | NEMA 13 |
| Kezelőprofil | vörös kiemelkedő, STOP (fehér) |
| Jelzés | STOP |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | I osztály megfelel IEC 60536 |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 50102 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | Harmony XB4R |
| Fő csoport | triplafejes nyomógomb |
| Elektromos felpítés kódja | C1 esetén <9 érintkezők segítségévelegyszeres blokkok in mellső szerelésű |
| Kezelő típusa | rugós |
| Jelzés színe | fehér |
| Kezelők leírása | fekete nyomógomb védőkupak nélkül - piros „STOP” |
| IP védettségi szint | IP69K megfelel MSZ EN 60529 |
| Fej típusa | szabványos |
| Készülék bemutatása | alapelem |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Mechanikai tartósság | 1000000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | ZB4 |
| Készülék rövid neve | ZB4F |
| Termékcsoport | tető nélkül, kiemelkedő, jelölt |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×