Harmony fali tartó ZBRM vezetéknélküli mobil nyomógomb tokozathoz
| Termékválaszték | Harmony XB5S |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG |
| Nettó súly | 0.064 kg |
| CAD teljes magasság | 88 mm |
| Termék rendeltetési helye | ZBRN1 kézhez álló doboz |
| Szín | sötétszürke |
| Kompatibilitási kód | XB5R |
| CAD teljes szélesség | 87 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×