Schneider Harmony eXLhoist vezetéknélküli daruvezérlő töltő, 100…240VAC, több típusú dugaljhoz ZARC701
Bruttó 19 098 Ft
ZARC701
Harmony eXLhoist vezetéknélküli daruvezérlő töltő, 100…240VAC, több típusú dugaljhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony eXLhoist vezetéknélküli daruvezérlő töltő, 100…240VAC, több típusú dugaljhoz
| Hálózati frekvencia | 50...60 Hz |
| Csatlakozások - bekötési pontok | 5 pozíciós csatlakozó |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-40 °C |
| Termékválaszték | Harmony eXLhoist |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | villamos tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | telepvezérlő-modul |
| Nettó súly | 0.1 kg |
| Névleges kimeneti áram | 1.2 A -5 V DC |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 100...277 V AC |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -20-60 °C |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | teleptöltő |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×