Harmony eXLhoist vezetéknélküli daruvezérlő falra szerelhető tartó konzol
| Magasság | 239 mm |
| Termékválaszték | Harmony eXLhoist |
| Termékkompatibilitás | távvezérlés ZART |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kiszolgáló tartozék |
| Szélesség | 104 mm |
| Mélység | 115 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | tartó |
| Anyag | poliuretán |
| Nettó súly | 0.25 kg |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×