Harmony eXLhoist vezetéknélküli daruvezérlő címke készlet ZART8LS késüzlékhez
| Magasság | 60 mm |
| Termékválaszték | Harmony eXLhoist |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | jelölési tartozék |
| Customizable | 1 |
| Nettó súly | 0.005 kg |
| Belső rendelési azonosító | ZARC705G |
| Szín | természetes |
| Termékkompatibilitás | távvezérlés ZART |
| Szigetelő sapka | igen |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 1 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | front label cover |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×