Schneider Harmony Ethernet kiegészítő kártya ZBRN1 Harmony Hub vevőegységhez, 2xRJ45, Modbus TCP ZBRCETH
Bruttó 38 615 Ft
ZBRCETH
Harmony Ethernet kiegészítő kártya ZBRN1 Harmony Hub vevőegységhez, 2xRJ45, Modbus TCP
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony Ethernet kiegészítő kártya ZBRN1 Harmony Hub vevőegységhez, 2xRJ45, Modbus TCP
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-65 °C |
| Termékválaszték | Harmony iDisplay |
| Fizikai interfész | RJ45 - 10BASE-T |
| Tárolási magasság | 0-3048 m |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| Elektromágneses kompatibilitás | EMC védelem megfelel IEC 61000-6-1 |
| Rezgési ellenállás | 1.5 mm konstans amplitúdó (f = 3-13 Hz) |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms |
| Termék vagy alkatrész típusa | kommunikációs aljzat |
| Jelölés | CE |
| Nettó súly | 0.044 kg |
| Termék rendeltetési helye | ZBRN2 wireless Harmony Hub |
| Kommunikációs szolgáltatás | statikus IP |
| Integrált csatlakozási típus | Ethernet RJ45 - 2 csavart érpár - D osztály |
| Kommunikációs port protokoll | Modbus TCP |
| Átviteli ráta | 10/100 Mbit/s |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Relatív páratartalom | 5-95 % kontaktuspaszta nélkül |
| Helyi jelzés | árviteli tevékenység (TX): 1 LED |
| Készülék rövid neve | ZBRM |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Működési magasság | 0...2000 m |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×