Schneider Harmony biometrikus kapcsoló, bistabil, USB, PNP, GDPR megfelelés, 24VAC/DC, elővezetékezett, 2m XB5S8B2L2
Bruttó 191 303 Ft
XB5S8B2L2
Harmony biometrikus kapcsoló, bistabil, USB, PNP, GDPR megfelelés, 24VAC/DC, elővezetékezett, 2m
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony biometrikus kapcsoló, bistabil, USB, PNP, GDPR megfelelés, 24VAC/DC, elővezetékezett, 2m
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V |
| Áramfelvétel | <= 70 mA névleges |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-50 °C |
| Villamos csatlakozás | HE-10 csatlakozó mellett 3 vezetékek közül 2 m |
| Maximum delay response | 1.5 s |
| Termékválaszték | Harmony XB6 |
| Rövidzárlat-védelem | 250 mA külső olvadóbetét típus gG |
| Szabványok | IEC 61000-6-4 |
| Kábel szigetelőanyag | PvR |
| Szerelési átmérő | 22 mm |
| Csatlakozó típusa | USB type A érintkezőcsap mellett 1 m kábel |
| Ütésállóság | 5 gn 120 s, nem állítható megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Maximális kapcsolási áram | 200 mA |
| Termék vagy alkatrész típusa | biometric switch RGPD |
| Jelölés | CE |
| Rezgési ellenállás | +/- 7,5 mm (f= 5-9 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Customizable | 0 |
| Nettó súly | 0.202 kg |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 (hátsó felület) |
| Csatlakozás típusa | 1 előszerelt kábel, 3 x0,34 mm² |
| Kommunikációs port protokoll | USB |
| Minimális rendelési mennyiég | 1 |
| Maximum delay recovery | 1.5 s |
| Szoftver megnevezés | XPSMCWIN |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Külső tokozat anyaga | műanyag |
| NEMA védettségi szint | NEMA 12 |
| Betáplálási feszültség korlátok | 20-30 V DC elkülönítetlen |
| Kezelőprofil | ujjlenyomat-olvasó |
| Termék specifikus alkalmazás | anyagok mozgatása |
| Helyi jelzés | kimeneti státusz: 1 LED (zöld) |
| Kezelő helyzet információ | 2 pozíció |
| Kezelő típusa | fix állapotú |
| Szigetelő sapka | nem |
| Működési helyzet | függőleges felületi szerelés |
| Védelem típusa | reverz polaritás elleni védelem |
| Szekrény anyaga | poliamid PA66 |
| Modul funkciója | bistabil |
| Kimenet típusa | PNP |
| Ures maradványfeszültség | 1 V záróérintkező |
| Memória alkalmazhatósága | 200 felhasználó, legfeljebb 2 ujjlenyomat felhasználónként |
| Készülék rövid neve | XB5S |
| Késleltetés az első bekapcsoláskor | 3 s + 0.5 ms regisztrált felhasználónként |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×