A Schneider Electric GV3G264 cikkszámú tartozék egy gyűjtősín, amely 2 darab 64 mm-es leágazással rendelkezik, kifejezetten a GV3 sorozatú motorvédő kapcsolókhoz készült. A gyűjtősínek lehetővé teszik a több motorvédő párhuzamos bekötését egy közös tápellátási pontról, jelentősen leegyszerűsítve a bekötési munkát és csökkentve a kábelezési időt. A GV3G264 biztosítja a fázisok megbízható és biztonságos elosztását, megfelel az ipari szabványoknak, és optimalizált térkihasználást tesz lehetővé a vezérlőszekrényekben. A gyűjtősín érintésvédelmi burkolattal szerelhető, és UL tanúsítvánnyal is elérhető az észak-amerikai piacon.
| Csatlakozási távolság | 64 mm |
| Termékválaszték | TeSys U |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozék |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | fésűs gyűjtősín |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 115 A |
| Termék neve | FT |
| Nettó súly | 0.15 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Szerelési hely | terminálon |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | GV3G |
| Leágazódobozok száma | 2 |
| Tartománykompatibilitás | TeSys Deca |
| Termék kompatibilitása | GV3P |
| Készülék rövid neve | GV3L |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×