A Schneider Electric GV4LE50N egy közepes áramtartományú (50 A) mágneses motorvédő megszakító, amely 50 kA zárlati megszakítóképességgel rendelkezik, így alkalmas középfeszültségű ipari hálózatokra, nagy gépegységek vagy elosztórendszerek zárlatvédelmére. Az EverLink csatlakozórendszer biztosítja a stabil, hőtágulás- és vibrációkompenzált elektromos csatlakozást, mely jelentősen megnöveli a berendezés megbízhatóságát és csökkenti a karbantartási igényt. Mivel a GV4LE50N kizárólag mágneses kioldót tartalmaz, túlterhelés elleni védelem céljából külső eszköz – például lágyindító, frekvenciaváltó vagy motorvezérlő – alkalmazása szükséges. A megszakító DIN sínre rögzíthető, előlapi forgatógombbal működtethető, IP20 védettséggel, és megfelel az IEC 60947-2 nemzetközi szabványnak. Megbízható választás minden olyan alkalmazásban, ahol fontos a gyors zárlati reakció kis helyigény mellett.
| Terméktanúsítványok | IEC-Ex INE 16.0047X |
| [In] névleges áram | 50 A |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Névleges üzem | folytonos megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 115 A megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Motorteljesítmény kW | 11-11 kW -400...440 V AC 50/60 Hz |
| Termék vagy alkatrész típusa | motor circuit breaker |
| Üzemelési helyzet | tetszőleges pozíció |
| Termék neve | TeSys GV4 |
| Csatlakozás típusa | Everlink saru (felső) 1 kábel 1.5-70 mm² - tömör |
| Felhasználási kategória | AC megfelel IEC 60947-2 |
| Nettó súly | 1.5 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel IEC 60947-2 |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 800 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Közvetlen csatlakozó | nélkül |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Üzemi magasság | <= 1000 m |
| Szélesség | 81 mm |
| Mélység | 116 mm |
| Kioldóegység technológia | mágneses |
| IK védelmi fokozat | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések: +/- 1 mm 2...150 Hz megfelel IEC 60068-2-6 |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -25-70 °C |
| Magasság | 155 mm |
| Termékválaszték | TeSys GV4 |
| Éghajlati ellenállóképesség | megfelel IACS E10 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Mágneses kioldási áram | 300-700 A |
| Maxomális működési arány | 25 cikl/óra |
| Termékcsalád | TeSys Deca |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Teljesítmény veszteség pólusonként | 6.1 W |
| Elektromos élettartam | 20000 ciklus esetén AC-3e -440 V In/2 (1 pólus) |
| Megszakítási kapacitás | 100 kA Icu -220...240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel IEC 60947-1 |
| Meghúzási nyomaték | 9 N.m 16-95 mm² |
| IP védettségi szint | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Mechanikai tartósság | 40000 ciklus |
| Tűzellenállási képesség | 960 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Szín | szürke (RAL 7016) |
| Készülék alkalmazás | beépítés |
| Készülék rövid neve | GV4L |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×