Gewiss Wall box i-con - Fali töltőállomás - MASTER/SLAVE konfiguráció - Rfid - T2S csatlakozó - Wifi+ethernet - 22 KW - IP55
Az I-CON EVO fali töltőberendezések olyan JOINON megoldások, amelyek kiválóan integrálhatóak a privát és félig nyilvános létesítményekbe egyaránt az IEC 61851-1 nemzetközi szabvány 3. kiadásának megfelelően. Elegáns és kompakt kialakításúak, speciális "egykezes töltéssel" üzemeltethetőek. Fő jellemzői a funkcionalitása, a vandálbiztos csatlakozó-aljzat, az IP55 védettségi besorolás, az IK11 mechanikai behatásokkal szembeni ellenállóképesség, a tökéletes és egyszerű töltés vezérléshez szükséges JOINON EVO App hozzáférés, az intelligens terheléskezelés és a napelem panelek által termelt energia felhasználása (akár Master / Slave konfigurációban is), illetve a különböző telepítési lehetőségek: fali, süllyesztett vagy álló.
| Szélesség | 283 mm |
| Magasság | 435 mm |
| Mélység | 138 mm |
| Szerelési mód | Falra szerelés |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
Legújabb termékeink