Gewiss Vízszintes négypólusú elosztó - 250A - 258X190X70MM 16 modul AZ EN 50022 profilon - Cvx 630K/CVX 630M/ cvx 1600
A 46 QP sorozat elosztószekrényei ideális megoldást biztosítanak az automatizálási és energiaelosztó panelrendszerek kialakításához. Az ajánlat tartalma: 46QP elosztószekrények - monoblokk, halogénmentes, üvegszálas poliészter alapanyagból, IP66 védettséggel; 46 QM elosztószekrények - fém alapanyagból, IP55 védettséggel; 46 QX elosztótáblák - rozsdamentes acél alapanyagból, IP55 védettséggel; 44 CEP monoblokk elosztószekrények halogénmentes technopolimer alapanyagból, IP55 védettséggel. A 46QP, QM és 44CEP elosztószekrények átlátszó és teli ajtós változatban elérhetőek. A 46QP, QM, és QX elosztószekrényeket gazdag, fém alapanyagú és gyors szerelést biztosító EASY tartozékai köre teszi egyedivé.
| Szerelési mód | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Szélesség | 285 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Mélység | 190 mm |
| Szín | Szürke |
| Halogénmentes | Nem |
| Pólusok száma | 4 |
| Átlátszó | Nem |
| Névleges feszültség | 400 V |
Legújabb termékeink