Gewiss Vízmentes elosztószekr. teli ajtóval ÉS zárral - Gwplast 120 - 316X396X160 - IP55 - Szürke RAL 7035
A 46 QP sorozat elosztószekrényei ideális megoldást biztosítanak az automatizálási és energiaelosztó panelrendszerek kialakításához. Az ajánlat tartalma: 46QP elosztószekrények - monoblokk, halogénmentes, üvegszálas poliészter alapanyagból, IP66 védettséggel; 46 QM elosztószekrények - fém alapanyagból, IP55 védettséggel; 46 QX elosztótáblák - rozsdamentes acél alapanyagból, IP55 védettséggel; 44 CEP monoblokk elosztószekrények halogénmentes technopolimer alapanyagból, IP55 védettséggel. A 46QP, QM és 44CEP elosztószekrények átlátszó és teli ajtós változatban elérhetőek. A 46QP, QM, és QX elosztószekrényeket gazdag, fém alapanyagú és gyors szerelést biztosító EASY tartozékai köre teszi egyedivé.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Magasság | 396 mm |
| Szélesség | 316 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| RAL-szám | 7035 |
| Ütésállóság | IK08 |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Modulszélességek száma | 24 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Zárt |
Legújabb termékeink