Gewiss Vakfedél- 2 férőhely - 2 modul - System black
Bruttó 778 Ft
GW21073
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és klasszikus. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és klasszikus. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Egyéb |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 2 |
| Készülék szélessége | 45 mm |
| Készülék magassága | 46 mm |
| Készülék mélysége | 25 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP20 |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Működési mód | Egyéb |
| Felügyeleti érintkező | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×