Gewiss Vakfedél - 1 modulos - Elefántcsont színű - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: fényes elefántcsont, fényes és sokoldalú. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1, 2 és 3 modulos kapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Egyéb |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Egyéb |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 25 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP20 |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Működési mód | Egyéb |
| Felügyeleti érintkező | Nem |
Legújabb termékeink