Gewiss Usb töltő - A+a típus - 3A - Szatén bézs - 1 modulos - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: szatén bézs, meleg és puha hatású. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Bézs |
| Modell | Busz |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 45.9 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 40 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP20 |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 Hz |
Legújabb termékeink