Gewiss Univerzális szabályozó gomb - Nyomógomb - 230 V AC 50/60Hz - 1 modulos - Fényes fehér - Antibakteriális - CHORUSMART
Bruttó 35 315 Ft
GW10572AAB
Antibakteriális technopolimer alapanyagból készült, fehér színű és fényes felületű ChoruSmart moduláris készülékek és díszítőkeretek sorozata, amely alkalmas kórházakba, idősek számára fenntartott létesítményekbe, iskolákba, és minden olyan helyre, ahol a tisztaság és a higiénia elengedhetetlen feltétel. Az ezüstion alapú adalékanyag 24 órán belül 99%-kal képes csökkenteni a baktériumok szaporodását, amely az ISO 22196 (MRSA és Escherichia coli törzsek) szabvány szerint került tesztelésre minősített laboratóriumok által.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Antibakteriális technopolimer alapanyagból készült, fehér színű és fényes felületű ChoruSmart moduláris készülékek és díszítőkeretek sorozata, amely alkalmas kórházakba, idősek számára fenntartott létesítményekbe, iskolákba, és minden olyan helyre, ahol a tisztaság és a higiénia elengedhetetlen feltétel. Az ezüstion alapú adalékanyag 24 órán belül 99%-kal képes csökkenteni a baktériumok szaporodását, amely az ISO 22196 (MRSA és Escherichia coli törzsek) szabvány szerint került tesztelésre minősített laboratóriumok által.
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9003 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Egyéb |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 52 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 47 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP40 |
| Elrendezési mód | Alapelem |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Működési mód | Érintésvezérlő gomb |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×