Gewiss Többpólusú sorkapocs - Csavaros - Csatlakozási kapacitás 5X6 MM² - UL csa
Bruttó 3 151 Ft
GW44610C
Komplett rendszer, amely kábeltömszelencékből, műanyag és fém rögzítőelemekből, merev védőcső-spirális gégecső csatlakozókból, kültéri kábelkötegelőkből, valamint összekötő sorkapcsokból áll. Az egyes termékcsaládok kínálatának mélysége és széles választéka teszi a GEWISS-t szakértővé és ideális partnerré bármilyen típusú rendszer megvalósításakor, a lakóépületektől kezdve a kereskedelmi és ipari szektorig.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Komplett rendszer, amely kábeltömszelencékből, műanyag és fém rögzítőelemekből, merev védőcső-spirális gégecső csatlakozókból, kültéri kábelkötegelőkből, valamint összekötő sorkapcsokból áll. Az egyes termékcsaládok kínálatának mélysége és széles választéka teszi a GEWISS-t szakértővé és ideális partnerré bármilyen típusú rendszer megvalósításakor, a lakóépületektől kezdve a kereskedelmi és ipari szektorig.
| Szerelési mód | Közvetlen szerelés |
| Szélesség | 48 mm |
| Magasság | 28 mm |
| Mélység | 30 mm |
| Szín | Szürke |
| Halogénmentes | Nem |
| Pólusok száma | 5 |
| Átlátszó | Nem |
| Névleges feszültség | 750 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 6 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 6 mm² |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×