Gewiss Telefon csatlakozó-aljzat - RJ11 - 2 pár - Csavaros vezetékbekötés - 1 modul - System white
Bruttó 5 729 Ft
GW20251
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú.
Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz.
A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
| Szín | Fehér |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| RAL-szám | 9016 |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 46 mm |
| Készülék magassága | 33 mm |
| Készülék mélysége | 24 mm |
| Elrendezési mód | Középső fedőlap |
| Csatlakozás típusa | Szigetelés-áthatoló csatlakozó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×