Gewiss Szimpla jelzőlámpa - Opál - 1/2 modulos - Fényes fehér - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: fényes fehér, fényes és sokoldalú. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9003 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 0 |
| Készülék szélessége | 11 mm |
| Készülék magassága | 48 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 25 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
Legújabb termékeink