Gewiss Szerelvénydoboz - 40 cdki green wall süllyesztett elosztószekrényekhez - 54 modulos (18X3) - Gipszkarton falakhoz
Bruttó 7 177 Ft
GW40689PM
A legszélesebb elosztószekrény választék könnyűszerkezetes és gipszkarton falakhoz - GEWISS által szabadalmaztatott megoldások. Halogénmentes technopolimer alapanyagból (GWT 850°C) gyártott termékek. A sorozat 72 modul férőhelyig terjedő elosztószekrényeket is elosztótáblákat kínál. A hátlapra szerelt kalapsínnel rendelkező 48 PTDIN GREENWALL sorozatú csatlakozódobozok megfelelnek a CEI 23-49 szabványnak és ideális megoldást biztosítanak a domotikai eszközök elhelyezéséhez és telepítéséhez, továbbá a háztartási sorozat eszközeihez, és a reteszelt kapcsolós csatlakozó-aljzatokhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A legszélesebb elosztószekrény választék könnyűszerkezetes és gipszkarton falakhoz - GEWISS által szabadalmaztatott megoldások. Halogénmentes technopolimer alapanyagból (GWT 850°C) gyártott termékek. A sorozat 72 modul férőhelyig terjedő elosztószekrényeket is elosztótáblákat kínál. A hátlapra szerelt kalapsínnel rendelkező 48 PTDIN GREENWALL sorozatú csatlakozódobozok megfelelnek a CEI 23-49 szabványnak és ideális megoldást biztosítanak a domotikai eszközök elhelyezéséhez és telepítéséhez, továbbá a háztartási sorozat eszközeihez, és a reteszelt kapcsolós csatlakozó-aljzatokhoz.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Egyéb |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Magasság | 630 mm |
| Szélesség | 423 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Beépítési mélység | 95 mm |
| Modulszélességek száma | 18 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Beépítési szélesség | 423 mm |
| Beépítési magasság | 95 mm |
| Halogénmentes (égésgátló) | false |
| Szerelőlappal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×