Gewiss Szakaszoló kapcs. - Mss 125 - 4P 100A 400V - 6 modul
Bruttó 49 536 Ft
GW97725
Az MSS forgókaros szakaszoló kapcsolók garantálják az áramkörök robusztus és megbízható vezérlését és leválasztását 630 A-ig. A sorozat négy különböző méretű terméket kínál az áramerősségtől függően mind a váltakozó áramú, mind pedig az egyenáramú alkalmazásokhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Az MSS forgókaros szakaszoló kapcsolók garantálják az áramkörök robusztus és megbízható vezérlését és leválasztását 630 A-ig. A sorozat négy különböző méretű terméket kínál az áramerősségtől függően mind a váltakozó áramú, mind pedig az egyenáramú alkalmazásokhoz.
| [In] névleges áram | 100 A |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Pólusok száma | 4 |
| Beépítési mélység | 79.5 mm |
| Modulszélességek száma | 6 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 400 V |
| NC érintkezők száma | 0 |
| NO érintkezők száma | 0 |
| Váltóérintkezők száma | 0 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×