Gewiss System szerelvényekkel szerelt vízmentes szerelvénydobozok - Nyomógomb 1P NO 10A - Megvilágítható névtábla - IP55 - Szürke RAL 7035
Bruttó 6 727 Ft
GW27836
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Szürke |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Egyéb |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 7035 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Csavaros rögzítés |
| Ütésállóság | Nem elérhető |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 3 |
| Készülék szélessége | 66 mm |
| Készülék magassága | 82 mm |
| Készülék mélysége | 55 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP55 |
| Elrendezési mód | Alapelem teljes házzal |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Működési mód | Billentyű/nyomógomb |
| Szerelőlappal | Nem |
| Billentyűk száma | 1 |
| Felügyeleti érintkező | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×