Gewiss Süllyesztett elosztótáblam áris szerelvényekhez 2 férőhellyel - 4 M+ IP55 szürke RAL7035
Bruttó 20 630 Ft
GW48686
A rendszer három sorozatból áll: A 48 PT / 48 PT DIN kalapsínnel rendelkező csatlakozódobozok megfelelnek a CEI 23-49 szabványnak és ideális megoldást biztosítanak akár a Home&Building otthonautomatizálási eszközök elhelyezéséhez és telepítéséhez; a 48 CM sorozat - nagy kapacitású kötő- és csatlakozódobozokat tartalmaz akár elosztóoszlopokhoz is; a 48 PTC sorozat termékei - moduláris csatlakozó, vezérlő és elosztódobozok. Teljes mértékben halogénmentes technopolimer alapanyagból készült termékek.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A rendszer három sorozatból áll: A 48 PT / 48 PT DIN kalapsínnel rendelkező csatlakozódobozok megfelelnek a CEI 23-49 szabványnak és ideális megoldást biztosítanak akár a Home&Building otthonautomatizálási eszközök elhelyezéséhez és telepítéséhez; a 48 CM sorozat - nagy kapacitású kötő- és csatlakozódobozokat tartalmaz akár elosztóoszlopokhoz is; a 48 PTC sorozat termékei - moduláris csatlakozó, vezérlő és elosztódobozok. Teljes mértékben halogénmentes technopolimer alapanyagból készült termékek.
| IP védettségi szint | IP55 |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 169 mm |
| Szélesség | 308 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Katonai kivitel | Nem |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Védelem | Nincs |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×