Gewiss RJ45 csatlakozó-aljzat - 4 pár - Kategória: 6 - Utp - Szerszám nélk. szerelhető - 1 modul - Playbus
Bruttó 15 277 Ft
GW30685
Moduláris eszközök sorozata háztartási és hasonló célokra. Színek és felületek: szaténfekete, elegáns és klasszikus. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona vezérlésének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Moduláris eszközök sorozata háztartási és hasonló célokra. Színek és felületek: szaténfekete, elegáns és klasszikus.
A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona vezérlésének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
| Szín | Fekete |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 46 mm |
| Készülék magassága | 31 mm |
| Készülék mélysége | 24 mm |
| Elrendezési mód | Középső fedőlap |
| Csatlakozás típusa | Szigetelés-áthatoló csatlakozó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×