Gewiss RJ45 csatlakozó-aljzat - 4 pár - Kategória: 5e - Ftp - Szerszám nélk. szerelhető - 2 modul - Elefántcsont - Dahlia
Bruttó 6 460 Ft
GW35272Y
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes elefántcsont, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes elefántcsont, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
| Szín | Egyéb |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Egyéb |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 73 mm |
| Készülék magassága | 32 mm |
| Készülék mélysége | 73 mm |
| Elrendezési mód | Középső fedőlap |
| Csatlakozás típusa | Szigetelés-áthatoló csatlakozó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×