Gewiss Reteszelő kapcsolós csatlakozó-aljzat - 2P+E 16A P17/P11 - Áram-védőkapcsolóval 1P+N 16A - 230 V AC - 3 modulos-titánium-chorusmart
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: fényes festett titánium, innovatív és trendi. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szín | Titánium |
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Lakkozott |
| Modell | Olasz típus P17/11 |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 3 |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Igen |
| Készülék szélessége | 66 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 52 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 47 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Névleges hibaáram | 16 A |
Legújabb termékeink