Gewiss Restart autotest pro 4P 63A 0,3 - A[s]
Bruttó 203 242 Ft
GW90930
A kapcsoló lekapcsolását követően a ReStart eszközök a rendszer állapotának ellenőrzését követően helyreállítják az áramellátást, biztosítva ezzel a folyamatos áramellátást a maximális biztonság garantálása mellett. Az áram-védőkapcsolóhoz és a túláramvédelemmel rendelkező áram-védőkapcsolóhoz is elérhető, fő jellemzője az AUTOTEST funkció, Az áram-védőkapcsoló időszakos automatikus ellenőrzésével az áramellátás megszakítása nélkül, és PRO funkcióval a rendszer emelt szintű védelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A kapcsoló lekapcsolását követően a ReStart eszközök a rendszer állapotának ellenőrzését követően helyreállítják az áramellátást, biztosítva ezzel a folyamatos áramellátást a maximális biztonság garantálása mellett. Az áram-védőkapcsolóhoz és a túláramvédelemmel rendelkező áram-védőkapcsolóhoz is elérhető, fő jellemzője az AUTOTEST funkció, Az áram-védőkapcsoló időszakos automatikus ellenőrzésével az áramellátás megszakítása nélkül, és PRO funkcióval a rendszer emelt szintű védelmének biztosítása érdekében.
| [In] névleges áram | 63 A |
| Szerelési mód | DIN sín |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Pólusok száma | 4 |
| Beépítési mélység | 72 mm |
| Modulszélességek száma | 7 |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Szivárgóáram típusa | A |
| Névleges hibaáram | 0.3 A |
| Lökőáram-kapacitás | 3 kA |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×