Gewiss QMC63X - Vezetékeletlen - Kétoldalas
Bruttó 788 759 Ft
GW68931
AISI 316L II. osztályú rozsdamentes acél elosztóoszlopok elektromos áram-, víz-, TV jel-, telefonvonal- és adatelosztáshoz. Az elosztóoszlopok kialakításuk, valamint mechanikai és légköri igénybevétellel szembeni ellenállásuk alapján különböztethetőek meg egymástól. Alkalmasak olyan előkelő környezetben történő beépítésre is, ahol az esztétikai szemponton túl a csúcsteljesítmény is elvárás. A termékcsalád előre vezetékelt és vezeték nélküli változatokból áll, amelyek igény szerint konfigurálhatók.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
AISI 316L II. osztályú rozsdamentes acél elosztóoszlopok elektromos áram-, víz-, TV jel-, telefonvonal- és adatelosztáshoz. Az elosztóoszlopok kialakításuk, valamint mechanikai és légköri igénybevétellel szembeni ellenállásuk alapján különböztethetőek meg egymástól. Alkalmasak olyan előkelő környezetben történő beépítésre is, ahol az esztétikai szemponton túl a csúcsteljesítmény is elvárás. A termékcsalád előre vezetékelt és vezeték nélküli változatokból áll, amelyek igény szerint konfigurálhatók.
| Szerelési mód | Talpazat (talajba szerelt) |
| Magasság | 950 mm |
| Szélesség | 445 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Ütésállóság | IK10 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×