Gewiss QMC63B - Vezetékeletlen - Kétoldalas - A oldal: 1 panel B oldal: 1 panel - Fehér
Bruttó 588 439 Ft
GW68713W
A 68 Q-MC sorozat innovatív energia- és közműszolgáltató elosztó oszlopokat kínál kikötők, kempingek és közterületek (vásárok, piacok, kertek, stb.) számára, amelyek a vonzó megjelenést megbízható működéssel ötvözik a kémiai anyagokkal és időjárási körülményekkel szembeni kiemelkedő ellenálló képességüknek köszönhetően. A termékcsalád előre vezetékelt és üres változatokat kínál világoskék és fehér színekben, amelyek szükség szerint konfigurálhatók.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A 68 Q-MC sorozat innovatív energia- és közműszolgáltató elosztó oszlopokat kínál kikötők, kempingek és közterületek (vásárok, piacok, kertek, stb.) számára, amelyek a vonzó megjelenést megbízható működéssel ötvözik a kémiai anyagokkal és időjárási körülményekkel szembeni kiemelkedő ellenálló képességüknek köszönhetően. A termékcsalád előre vezetékelt és üres változatokat kínál világoskék és fehér színekben, amelyek szükség szerint konfigurálhatók.
| Szerelési mód | Talpazat (talajba szerelt) |
| Magasság | 950 mm |
| Szélesség | 445 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Szín | Fehér |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Anyag | Műanyag |
| Ütésállóság | IK10 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×