Gewiss Qdx 630H parete cassa 600x1000x200
Bruttó 288 655 Ft
GWD3101
A QDX 630 H elosztószekrény-család két különböző szerelési változatban érhető el: falra szerelhető és álló. Hegesztett fémlemezből készült monoblokk szerkezettel a falra szerelhető változathoz és moduláris szerkezettel, illetve teljesen levehető előlappal az álló változathoz. Ideális minden olyan alkalmazáshoz, ahol maximális védelemre van szükség a külső hatásokkal szemben.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A QDX 630 H elosztószekrény-család két különböző szerelési változatban érhető el: falra szerelhető és álló. Hegesztett fémlemezből készült monoblokk szerkezettel a falra szerelhető változathoz és moduláris szerkezettel, illetve teljesen levehető előlappal az álló változathoz. Ideális minden olyan alkalmazáshoz, ahol maximális védelemre van szükség a külső hatásokkal szemben.
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Acél |
| Anyagminőség | Egyéb |
| Felületi kikészítés | Porlakk bevonat |
| RAL-szám | 7035 |
| Szerelőlappal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×