Gewiss One díszítőkeret - Technopolimer - 2 modulos - Fehér - Antibakteriális - CHORUSMART
Bruttó 1 180 Ft
GW16102AB
Antibakteriális technopolimer alapanyagból készült, fehér színű és fényes felületű ChoruSmart moduláris készülékek és díszítőkeretek sorozata, amely alkalmas kórházakba, idősek számára fenntartott létesítményekbe, iskolákba, és minden olyan helyre, ahol a tisztaság és a higiénia elengedhetetlen feltétel. Az ezüstion alapú adalékanyag 24 órán belül 99%-kal képes csökkenteni a baktériumok szaporodását, amely az ISO 22196 (MRSA és Escherichia coli törzsek) szabvány szerint került tesztelésre minősített laboratóriumok által.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Antibakteriális technopolimer alapanyagból készült, fehér színű és fényes felületű ChoruSmart moduláris készülékek és díszítőkeretek sorozata, amely alkalmas kórházakba, idősek számára fenntartott létesítményekbe, iskolákba, és minden olyan helyre, ahol a tisztaság és a higiénia elengedhetetlen feltétel. Az ezüstion alapú adalékanyag 24 órán belül 99%-kal képes csökkenteni a baktériumok szaporodását, amely az ISO 22196 (MRSA és Escherichia coli törzsek) szabvány szerint került tesztelésre minősített laboratóriumok által.
| Szín | Fehér |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Szélesség | 118 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 10.6 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Befogásos rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Igen |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 2 |
| Modulok száma függőlegesen | 0 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 1 |
| Egységek száma függőlegesen | 0 |
| Szerelőráccsal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×