Gewiss Olasz szabvány szerinti vízmentes díszítőkeret - 4 férőhelyes IP55 - Titánium - CHORUSMART
Bruttó 12 317 Ft
GW16704VT
Szerelési tartozékok széles választéka a Chorusmart termékcsalád moduláris eszközeihez és díszítőkereteihez Vízmentes díszítőkeretek ergonómikus védőmembránnal és 2-4 férőhellyel. Önálló díszítőkeretek profilok és panelek számára. Szabadon álló és felületre szerelhető panelek. Felületre szerelhető kötődobozok és vízmentes elosztószekrények. Szerelőkeretek téglalap, kerek és négyzet alakú szerelvénydobozokhoz szabványos és intelligens rendszerekhez egyaránt. Süllyesztett 2-7 férőhelyes kapcsolódoboz védőfedelek a festési és falfelület kezelési munkákhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Szerelési tartozékok széles választéka a Chorusmart termékcsalád moduláris eszközeihez és díszítőkereteihez Vízmentes díszítőkeretek ergonómikus védőmembránnal és 2-4 férőhellyel.
Önálló díszítőkeretek profilok és panelek számára.
Szabadon álló és felületre szerelhető panelek.
Felületre szerelhető kötődobozok és vízmentes elosztószekrények.
Szerelőkeretek téglalap, kerek és négyzet alakú szerelvénydobozokhoz szabványos és intelligens rendszerekhez egyaránt.
Süllyesztett 2-7 férőhelyes kapcsolódoboz védőfedelek a festési és falfelület kezelési munkákhoz.
| Szín | Titánium |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Szélesség | 152.6 mm |
| Magasság | 92 mm |
| Mélység | 25.4 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Csavaros rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 152.6 mm |
| Beépítési magasság | 92 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Igen |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 4 |
| Modulok száma függőlegesen | 0 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 1 |
| Egységek száma függőlegesen | 0 |
| Szerelőráccsal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×