Gewiss Okosotthon rendszerhez csatlakoztatott axiális redőnyvezérlő modul - Zigbee - 100/240 V AC 50/60 HZ - 1 modulos - CHORUSMART
Bruttó 17 989 Ft
GWA1231
A Zigbee vezeték nélküli protokollra épülő rendszer teljes körű megoldást kínál okosotthonok és kisméretű irodák számára, új és felújított épületek esetén egyaránt. Lehetővé teszi a biztonsági, a kényelmi és a áramfogyasztási funkciók szabályozását a Home Gateway APP és az EGO Smart díszítőkeretek által nyújtott egyedülálló felhasználói élmény segítségével. A rendszer integrálható a Google Home IoT platformokkal, az Amazon Alexával és az IFTTT-vel, és minden funkció vezérelhető a Google és Alexa hangsegédekkel.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Zigbee vezeték nélküli protokollra épülő rendszer teljes körű megoldást kínál okosotthonok és kisméretű irodák számára, új és felújított épületek esetén egyaránt. Lehetővé teszi a biztonsági, a kényelmi és a áramfogyasztási funkciók szabályozását a Home Gateway APP és az EGO Smart díszítőkeretek által nyújtott egyedülálló felhasználói élmény segítségével. A rendszer integrálható a Google Home IoT platformokkal, az Amazon Alexával és az IFTTT-vel, és minden funkció vezérelhető a Google és Alexa hangsegédekkel.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| [In] névleges áram | 2.3 A |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | 1 pólusú kapcsoló |
| Pólusok száma | 1 |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Beépítési mélység | 35 mm |
| Átlátszó | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 22 mm |
| Beépítési magasság | 44 mm |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 43.4 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 25 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP20 |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Működési mód | Egyéb |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×