Gewiss Nyomógomb 1P 250V ac - Rugós vezetékbekötés - 10A - Jelzőfénnyel - Semleges - Elefántcsont - Dahlia
Bruttó 1 639 Ft
GW35022Y
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes elefántcsont, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes elefántcsont, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
| [In] névleges áram | 10 A |
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Szín | Egyéb |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Egyszeres nyomógomb |
| Pólusok száma | 1 |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Karmokkal és csavarral rögzítve |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 73 mm |
| Készülék magassága | 73 mm |
| Készülék mélysége | 37 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 35 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
| Elrendezési mód | Alapelem középső fedőlappal |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Rugós csatlakozó |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Működési mód | Nyomógomb/érintésvezérlő gomb |
| Billentyűk száma | 1 |
| Felügyeleti érintkező | Nem |
| NC érintkezők száma | 0 |
| NO érintkezők száma | 1 |
| Váltóérintkezők száma | 0 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×