Gewiss Német szabvány szerinti csatlakozó-aljzat 250V AC - Dedikált áramkörökhöz - 2P+E 16A - 2 modulos - Piros - Antibakteriális - CHORUSMART
Bruttó 4 534 Ft
GW10251AB
Antibakteriális technopolimer alapanyagból készült, fehér színű és fényes felületű ChoruSmart moduláris készülékek és díszítőkeretek sorozata, amely alkalmas kórházakba, idősek számára fenntartott létesítményekbe, iskolákba, és minden olyan helyre, ahol a tisztaság és a higiénia elengedhetetlen feltétel. Az ezüstion alapú adalékanyag 24 órán belül 99%-kal képes csökkenteni a baktériumok szaporodását, amely az ISO 22196 (MRSA és Escherichia coli törzsek) szabvány szerint került tesztelésre minősített laboratóriumok által.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Antibakteriális technopolimer alapanyagból készült, fehér színű és fényes felületű ChoruSmart moduláris készülékek és díszítőkeretek sorozata, amely alkalmas kórházakba, idősek számára fenntartott létesítményekbe, iskolákba, és minden olyan helyre, ahol a tisztaság és a higiénia elengedhetetlen feltétel. Az ezüstion alapú adalékanyag 24 órán belül 99%-kal képes csökkenteni a baktériumok szaporodását, amely az ISO 22196 (MRSA és Escherichia coli törzsek) szabvány szerint került tesztelésre minősített laboratóriumok által.
| Szín | Piros |
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | CEE 7/3 (F típus) védőérintkezős dugalj |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9003 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Igen |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 2 |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Igen |
| Készülék szélessége | 44 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 28 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 35 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×