Gewiss Kompakt áram-védőkapcs. beépített túláram védelemmel - Mdc 45 - 4P kioldási jelleggörbe: C 6A tip: A Idn=0,03A - 4 modul
Bruttó 26 731 Ft
GW94265
A 90 RCD termékcsalád termékei megoldást nyújtanak földzárlati áram védelmi szükséglet esetén bármely alkalmazási területen. A sorozat MDC túláram-védelemmel rendelkező kompakt áram-védőkapcsolókat kínál (6 és 32 A között, B és C görbék, legfeljebb 10 kA-ig, lΔn= 30 és 300 mA között, AC, A, A[IR], A[S]) és F típusokban), továbbá BD és BDHP kiegészítő áram-védőkészülékeket MT és MTHP megszakítókhoz (lΔn: 10 mA -3 A, típus: AC, A, A[IR], A[S] és A - állítható), IDP áram-védőkapcsolókat (125 A-ig, lΔn 10 - 500 mA, típus: AC, A, A[IR], A[S], F és B).
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A 90 RCD termékcsalád termékei megoldást nyújtanak földzárlati áram védelmi szükséglet esetén bármely alkalmazási területen. A sorozat MDC túláram-védelemmel rendelkező kompakt áram-védőkapcsolókat kínál (6 és 32 A között, B és C görbék, legfeljebb 10 kA-ig, lΔn= 30 és 300 mA között, AC, A, A[IR], A[S]) és F típusokban), továbbá BD és BDHP kiegészítő áram-védőkészülékeket MT és MTHP megszakítókhoz (lΔn: 10 mA -3 A, típus: AC, A, A[IR], A[S] és A - állítható), IDP áram-védőkapcsolókat (125 A-ig, lΔn 10 - 500 mA, típus: AC, A, A[IR], A[S], F és B).
| [In] névleges áram | 6 A |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Süllyesztett szerelés | Nem |
| Beépítési mélység | 72 mm |
| Teljesítményveszteség | 6 W |
| Modulszélességek száma | 4 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges szigetelési feszültség (Ui) | 500 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 35 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 35 mm² |
| Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp) | 4 kV |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| Környezeti hőmérséklet működés közben | -25 °C |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Nem |
| Kioldási jelleggörbe | C |
| Pólusok száma (összesen) | 4 |
| Védett pólusok száma | 4 |
| Áramkorlátozási osztály | 1 |
| Túlfeszültség-kategória | 3 |
| Szivárgóáram típusa | A |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Névleges hibaáram | 0.03 A |
| Lökőáram-kapacitás | 0.25 kA |
| Reteszelő szerkezettel | Nem |
| Rezgésálló kivitel | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×