Gewiss Koaxiális TV csatlakozó-aljzat A osztú árnyékolással - Iec apa csatlakozó 9,5 MM - Direkt - 2 modul - Fehér - Dahlia
Bruttó 1 942 Ft
GW35261W
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Multimédia végdoboz |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Karmokkal és csavarral rögzítve |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 2 |
| Készülék szélessége | 80 mm |
| Készülék magassága | 40 mm |
| Készülék mélysége | 80 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×